עו”ד דיני משפחה ברמת גן

דיני משפחה הוא תחום יחיד ויוצא דופן בעולם המשפט, שבו הצדדים הנאבקים הם למעשה בני אותה משפחה, בהווה או בעבר הלא רחוק. ואכן, לבית המשפט לענייני משפחה נחקק חוק מיוחד שבין היתר מאפשר לו לפעול מחוץ לכללים והפרוצדורות המאפיינים את עולם המשפט הכללי, הכל על מנת, להבטיח משפט צדק במסגרת שהיא כל כך רגישה כמו התא המשפחתי. זה מבחינת החוק והרשויות, אבל גם בצד שלכם, כאשר אתם מחפשים עו”ד משפחה ברמת גן, חשוב שתזכרו את הכלל הפשוט הבא: אתם נאבקים על מה שאתם רואים כצדק, אבל אתם מנהלים את המאבק הזה מול מישהו שהוא חלק מהמשפחה שלכם, לעיתים בשר מבשרכם.

מאפייני ענף דיני משפחה בישראל

לפני שנרחיב על עו”ד לדיני משפחה, חשוב תחילה להבין במה עוסק ענף משפטי זה. מדובר במונח משפטי המתייחס לדינים העוסקים במעמד אישי כמו נישואין, גירושין, הורות ויוחסין, על כל החובות והזכויות שנגזרים ממעמד זה. בישראל הגדרת דיני משפחה מאוד רחבה והיא מכילה כל בעיה וסכסוך בין בני משפחה, כשלא אחת דיני משפחה קשורים לדין אזרחי ולדין דתי. החל משנת 1995 הוקמו בישראלי בתי משפט ייעודיים לענייני משפחה עם שופטים המתמחים בתחום זה. בבתי משפט יש יחידות סיוע הכוללות עובדים סוציאליים ופסיכולוגים.

 

מתי עולה הצורך לפנות לעורך דיני משפחה ברמת גן

הצורך בשירותי עו”ד דיני משפחה ברמת גן יכול לעלות במגוון סיטואציות ומצבים משפחתיים, למשל יצירת הסכמי גירושין, חלוקת רכוש, הסדרי משמורת על הילדים, מזונות אישה, מזונות ילדים, וייצוג בבית משפט לענייני משפחה ובבית דין רבני. כמו כן, עורך הדין מטפל בסוגים שונים של הסכמים הקשורים לדיני משפחה, כמו עריכה של הסכמי ממון, הסכמי נישואין, הסכם לכבוד הדדי ולחיים משותפים. עורך דין לענייני משפחה מטפל גם בכל הקשור לילדים לרבות אימוץ ילדים, חטיפת ילדים ואפוטרופסות, ייפוי כוח מתמשך, דיני ירושה ועיזבון, ידועים בציבור ועוד.

 

מאפייני עו”ד משפחה ברמת גן

בעולם המשפט אין חוכמות ואין רגשות. הדברים נבחנים על פי החוק ובצורה קרה ומחושבת. על כן, כאשר אתם בוחרים עורך דין דיני משפחה ברמת גן אתם רוצים בהחלט לוודא שאתם בוחרים עורך דין קר רוח, ממוקד מטרה וכזה שיודע לנטרל רגשות ולא לפעול בכפוף להם.

יחד עם זאת, בתוך עשרות עורכי דין משפחה ברמת גן, תוכלו למצוא כאלה שלא יודעים מתי לעצור ולא ממש חושבים על ההשלכות האישיות של המאבק המשפחתי אותו הם מנהלים עבורכם. רובם יספרו לכם שאי אפשר לנצח במאבק משפטי בלי ללכלך את הידיים, אבל אין דבר שרחוק יותר מהאמת כמו הטענה הזאת. עורכי הדין הגדולים בעולם, ולא רק בתחום דיני המשפחה, יודעים לנצח בתיקים הקשים ביותר מבלי להותיר אדמה חרוכה. זה הכל עניין של מיקוד במטרה, של ברירת המוץ מן התבן, של התעלמות מרכילות והתמקדות בחוק ובמשפט. ולכן כאשר אתם בוחרים עו”ד משפחה רמת גן או עורכת דין לענייני משפחה ברמת גן, חשוב שתזכרו את זה בשיחת ההיכרות שאתם מנהלים איתו ובבדיקה של הרקורד המקצועי שלו.

עורכי דין משפחה ברמת גן

אפשר למצוא אותו גם ברמת גן

בחיפוש עו ד משפחה ברמת גן יוצעו לכם עשרות רבות של אפשרויות מהן תוכלו לבחור. מן הסתם, הבעיה היא שלא תוכלו להכיר את כולם ולרוב תישענו על המלצות או על הפניות שתקבלו, וזה בסדר. מה שאתם צריכים לזכור הוא שבחיפוש עו ד לענייני משפחה ברמת גן תצטרכו למקד את עצמכם סביב הדברים החשובים באמת בתהליך החיפוש הזה.

חשוב לשבת עם עורך הדין, לוודא שהוא אוחז בגישה המקצועית וביכולות המקצועיות הנדרשות, אבל גם לבדוק את הכימיה איתו, את האופן בו הוא מדבר על הצד השני. עורך הדין אמור להתנהל כשרוח הלחימה עוטפת אותו, אבל הוא לא אמור להחדיר בכם אתם את הרוח הזאת. לצד הניסיון שלכם לראות איך עורך הדין מנתח את התיק ומגלה אלמנטים חשובים שאולי אתם לא ראיתם בעצמכם, חשוב שתראו גם את האנושיות שבו ואת אמונתו בכם ובדרך.

מבחינת כישורים מקצועיים, מומלץ לבחור בעורך דין משפחה ברמת גן המשמש גם כנוטריון מה שמעיד תחילה על היותו בעל ידע וניסיון משפטי נרחב. רישיון מאפשר לאמת מסמכים שונים ורגישים, שעורכי דין שאינם נוטריונים אינם יכולים לאמת ולאשר. בנוסף לכך, כדאי למצוא עורך דין משפחה ברמת גן שהוא גם מגשר, כלומר שיש לו את ההסמכה והכישורים לנהל בין הצדדים במשפחה שיח ומשא ומתן אפקטיבי, היכול לחסוך הרבה מאבקים, הוצאות והפסדים מיותרים.

 

משרד עו”ד דין מומלץ לענייניי משפחה ברמת גן

משרד עורכת דין , נוטריון ומגשרת אביטל רבינוביץ, מתמחה מזה שנים רבות בייעוץ, ליווי, ייצוג וגישור בתיקי משפחה על רבדיו השונים, תוך טיפול בתיקים מורכבים ורגישים ומעמיד לרשותכם שירותים משפטיים ושירותי גישור ברמה מעולה מהשורה הראשונה, של עורכי דין משפחה ברמת גן ללא פשרות וללא עיגולי פינות.

כחלק מהייצוג המשפטי, אנו נציב עמכם מטרות ויעדים, נבנה עבורכם אסטרטגיה משפטית להשגת מטרותיכם, תוך שאנו מציבים לעצמנו סטנדרטים מקצועיים ואנושיים גבוהים ביותר, עם נשמה יתירה ואנושיות שהם המפתח להצלחה. כל זאת מסופק עם יחס אישי ומתחשב לכל לקוח, עם גישה מקצועית וחדשנית ודבקות במטרה ובהשגת יעדי התיק המונח לפנינו.

 

את כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מקבלים החלטה, תוכלו למצוא באתר האינטרנט של משרד עורכי דין אביטל רבינוביץ וכן בטלפון 03-5751505 או 050-7755138 ו\או במייל: avital.adv@gmail.com.

מחכים לפנייתך

פנו אלינו ונשוב בהקדם