הסכם ממון הסכם לחיים משותפים ברמת גן


הסכם ממון – פעם זאת הייתה מילה גסה שאף אחד לא העז להשתמש בה, ודאי לא כשאהבה עמדה על הפרק. אלא שעם השנים, ככל שיותר ויותר אנשים איבדו את רכושם בשם האהבה, הלך התחום של הסכם ממון והפך ללגיטימי, בעיקר לפני הכניסה לקשר ומיסודו אבל גם לאחריו במסגרת הסכם ממון וגירושין. אז מה המשמעות של ההסכם הזה, ואיך נכון לעשות הסכם ממון ברמת גן ובסיוע מי? על כך בשורות הבאות.

מהו הסכם ממון ומדוע הוא חשוב?

הסכם ממון או הסכם ממון וגירושין, הוא הסכם שנוגע לכל הנושא של חלוקת הממון של בני זוג בכל סיטואציה אפשרית ובמיוחד במקרה של פרידה וגירושין, אך לא רק.

במסגרת הסכם ממון וגירושין ברמת גן, יהיה עליכם לכסות את כל הנושא של חלוקת הממון בין בני הזוג המתגרשים, את נושא המזונות, את נושא חלוקת התכולה, הבית, הרכב, העסק, המניות, קופות הגמל וכל מקור ממון אחר שהתנהל במשותף במסגרת מערכת היחסים. כמו כן, הסכם זה אמור לכסות היבטי ממון לא מוחשיים כמו למשל מוניטין, פוטנציאל השתכרות וכדומה. אם עלתה בכם כעת המחשבה שכל אלה הם נושאים שקשה מאוד להגיע לגביהם להסכמה במעמד גירושין, אתם צודקים לגמרי, וזוהי בדיוק הסיבה שיותר ויותר זוגות, בעיקר כאלה שמגיעים למערכת היחסים עם הון רב, דואגים לחתום על הסכם ממון עוד לפני מיסוד הקשר, כך שאם וכאשר יגיע הקשר לסיומו בעתיד, יהיה ברור באופן מלא כיצד יש לחלק את ההון והממון בין הצדדים.

ולסיכום- בהסכמי ממון ניתנת לבני הזוג האפשרות לקבוע את המשטר הרכושי היחול על רכושם או על חלק ממנו – החל משיתוף מלא ועד הפרדה רכושית מלאה או חלקית. עריכת הסכם ממון מנוסח כהלכה עשויה למנוע הליכי גירושין קשים , כואבים ויקרים.

חתימת הסכם ממון בליווי עורך דין

אם אתם מתעניינים בנושא של חתימת הסכם ממון וגירושין רמת גן ישנם עורכי דין רבים בתחום דיני המשפחה, שיכולים לערוך עבורכם את ההסכם. העניין הוא שעורך הדין שאמור לייצג אתכם, אמור לא רק לדעת לערוך הסכמים, אלא גם לדאוג שכל מה שיופיע בהסכם הזה יעלה בקנה אחד, עד כמה שניתן, עם הצרכים והאינטרסים שלכם. זה השלב בו חשוב להצביע על הפיל שבחדר: כאשר אתם נמצאים בשלב ההתאהבות, לפני מיסוד קשר, וגם כאשר אתם נמצאים בשלב של פרידה וקושי נפשי עד כדי תחושת אבל, אפילו לכם עצמכם אין את היכולת ואת הפניות הנפשית להבין ולייצג את האינטרסים שלכם בעצמכם. זה בדיוק המקום בו נכנס עורך הדין שאמור להגן עליכם, לחשוב בשבילכם, לבחון בשבילכם מהם הצרכים והאינטרסים שלכם ולפעול בצורה קרה ומחושבת, נטולת רגשות ונטולת הצורך לרצות את הצד השני.

האם אתם צריכים הסכם כזה?

ההנחה הרווחת היא שהמשימה של חתימת הסכם ממון ברמת גן היא משימה שאמורה לעניין אך ורק בעלי הון, אנשי עסקים וידוענים, ועבור אנשים שיש להם פשוט דירה ורכב, אין צורך אמיתי בהסכם כזה. זוהי כמובן הנחה שגויה מהיסוד, שכן ההחלטה על חתימה על הסכם ממון או הסכם ממון וגירושין או בסכם לחיים משותפים ברמת גן היא החלטה סובייקטיבית שאתם צריכים לקבל בעצמכם.

דירה לאדם מן השורה יכולה להיות יקרת ערך הרבה יותר ממיליונים בכיסו של איש עסקים והרצון שלכם להגן על עצמכם ועל הדירה שלכם אינו פחות כהוא זה מכל מקרה אחר.

משרד עורכי דין אביטל רבינוביץ הינו בעל ניסיון רב שנים בעריכת הסכמי ממון הן לפני הנישואין והן במהלכם וכן בהסכם לחיים משותפים בין ידועים בציבור, ובני זוג מאותו מין, וגם הסכם ממון וגירושין- בכל אלה ניתן להסדיר את המשטר הרכושי שיחול החל משיתוף מלא ועד הפרדה רכושית מלאה, את דרך ניהול משק הבית ואף להסכים על מנגנון פירוד/גירושין.

עריכת הסכם חיים ממון ו/או הסכם ממון וגירושין וכן הסכם לחיים משותפים מקיף ומקצועי עשויים למנוע הליכי פירוד כואבים ויקרים.
המשרד מציע לכם את כל שירותי הליווי, הייעוץ והייצוג המשפטי בתחום דיני המשפחה, ובכלל זה מסייע לכם בחתימה על הסכם ממון או הסכם ממון וגירושין או הסכם לחיים משותפים ברמת גן, לפני, תוך כדי או אחרי הקשר.

כחלק מהייצוג המשפטי, אנו נציב עמכם מטרות ויעדים, נבנה עבורכם אסטרטגיה משפטית להשגת מטרותיכם, ללא עיגולי פינות, תוך שאנו מציבים לעצמנו סטנדרטים מקצועיים ואנושיים גבוהים ביותר, ועם נשמה יתירה ואנושיות שהם המפתח להצלחה.

מחכים לפנייתך

פנו אלינו ונשוב בהקדם