המדריך לבחירה נכונה של עורך דין לדיני משפחה

תחום דיני משפחה הינו אחד התחומים הנרחבים ביותר בתוך עולם המשפט וכמו בכל תחום מקצועי, משפטי או אחר, דרוש ניסיון רב והכרה מעמיקה של התחום בו עוסקים, על מנת להצטיין בו. מתוך מגוון הנושאים והתחומים בהם מתמחים ועוסקים עורכי דין דיני משפחה כולל בתוכו הרבה מאד עניין ואתגרים, מכיוון שתיקים בנושא דיני משפחה אינם עוסקים במקרים בהם מעורבים אנשים זרים זה לזה אלא דווקא באים לפתור סוגיות שבין אנשים שהינם הקרובים ביותר – בני משפחה.

התחום כולל עיסוק בפתרון סכסוכים, עריכת הסכמים שנועדו להסדיר מצבים שונים ועוד.

בחירת עורך דין בתחום דיני המשפחה – איך עושים את זה נכון?

אחת הדרכים הטובות ביותר לבחור עורכת דין משפחה / גירושין, היא להעדיף עו״ד אשר קיבלו רישיון נוטריון. על מנת להחזיק בתואר נוטריון חייבים עורכי דין להיות בעלי ניסיון של 10 שנים לפחות, לעמוד בתנאים של ועדת הרישיונות מטעם משרד המשפטים ולקבל הכשרה ספציפית. נוטריון הוא סמכות משפטית בכירה והידע המשפטי של עו״ד לענייני משפחה בעל רישיון כזה מהווה יתרון אדיר. בעוד שבעבר קשה היה למצוא עורך דין שהינו גם נוטריון המתמחה בדיני משפחה, כיום מדובר על אופציית הייצוג הטובה והפופולארית ביותר.

האם ישנה משמעות כלשהי למיקום המשרד, בבחירת עו״ד ?

מבחינה משפטית אין הבדל בין עו״ד המתעסק בדיני גירושין בתל אביב /רמת-גן לבין עורך דין בעיר אחרת.

יחד עם זאת, אין ספק כי בתי המשפט בתל אביב והמרכז, נאלצים להתמודד עם כמות תיקים גדולה יותר. משמעות הייצוג על ידי עורך דין לענייני משפחה שאינו מקצועי, מבחינת הלקוחות, היא חוסר היכולת להציג את כלל הטיעונים הנדרשים עבורם ו/או להציג את מסכת הראיות כראוי. לעומת זאת, פנייה אל עורכת דין לענייני משפחה העובדת בעיקר בתל אביב וסביבותיה, כלומר בנפח עבודה גדול, אשר צברה כך ניסיון עצום, מכירה היטב את התחום ויודעת כיצד להתמצא בו היא הטקטיקה הנכונה, המועדפת והמוצלחת ביותר.

המלצות עורך דין לענייני משפחה

איך מוצאים עורך דין לענייני משפחה מומלץ?

עורך דין לדיני משפחה שיש לו ניסיון עשיר, הכרות מעמיקה עם כל הדקויות שמביא עימו תחום דיני משפחה ואשר בקיא בכל מגוון הסוגיות הנדונות בכל רגע, עוקב ומתעדכן בנוגע לשינויים הקורים בתחום ובחקיקה הנוגעת לו – זה יהיה עורך הדין המועדף והמומלץ לפנות אליו לייצוג איכותי, מקצועי ומיטבי.

משרדה של עורכת הדין, הנוטריון והמגשרת אביטל רבינוביץ׳, מתמחה בתחום דיני המשפחה, ולכן קשת השירותים שהמשרד מספק מעניקה מענה לצרכים מורכבים הדורשים ידע, מקצועיות, ניסיון וגם נשמה יתירה.

מתי כדאי לפנות אל עורכת דין ונוטריון אביטל רבינוביץ’?

ישנן סיטואציות רבות בהן לקוחות זקוקים לשירותיו של עורך דין לענייני משפחה, בהן ניתן למצוא – למשל: גירושין, חלוקת רכוש, מוניטין, הסדרי שהות (משמורת), ענייני ירושה, כתובה ועוד. ההתמודדות המשפטית עם כל אחת מהסיטואציות הללו שונה, משום שהמטרה היא מצד אחד לענות על הדרישות של הלקוח אך לעשות זאת בכפוף לסעיפי החוק והפסיקה הנוהגת. משרד עו״ד ונוטריון אביטל רבינוביץ׳ מטפל במגוון שירותים משפטיים, כאשר ההתמחות המרכזית הינה הדין האישי (דיני משפחה) ומקרקעין.

 מבחינה זו, משרד עו״ד אביטל רבינוביץ׳ הינו הבחירה הטובה ביותר עבור מי שמחפש עורך דין משפחה בתל אביב והסביבה. הסיבה העיקרית לכך היא השילוב בין מקצועיות לניסיון: כל לקוח הפונה אל משרדנו מקבל הכוונה משפטית מדויקת ובדיקה של הנסיבות מולן הוא מתמודד, והכל תוך מתן יחס מקצועי, אישי ואכפתי. זאת בעיקר בזכות העובדה שאנו משרד בוטיק המתמחה במכלול דיני המשפחה על כלל גווניו.
כחלק מעיסוקו של משרדנו בתחום דיני המשפחה, המשרד מתמחה בתחום הגירושין, הכולל, בין היתר, טיפול בנושאים הבאים:

 1. הסכמים – עריכת הסכמי ממון, הסכם לחיים משותפים, הסכם לכבוד הדדי, נישואין וגירושין.
 2. ענייני רכוש – טיפול בחלוקת רכוש בין בני זוג, איזון משאבים, נכסי קריירה ומוניטין.
 3. מזונות אישה – כל תחום זכאותה של אישה נשואה כדת משה וישראל למזונות, כמו למשל: מזונות ידועה בציבור, מזונותיה של אישה מעוכבת, הגדלת / הפחתת דמי מזונות, ״מדור ספציפי״, דמי טיפול, מזונות מן העיזבון ועוד.
 4. מזונות ילדים – מזונות זמניים, מזונות קבועים, הוצאות מיוחדות, מזונות מאת הסב/סבתא, מזונות בגיר.
 5. חלוקת הסדרי שהות – חלוקת זמני שהות (הסדרי ראיה)
   אימוץ ילדים – הליכי אימוץ, הכרזת בר אימוץ וכדומה.
 6. חטיפת ילדים – אמנת האג והגירת קטינים.
   כשירות משפטית ואפוטרופסות.

בנוסף לתחום הגירושין, משרדנו מטפל, כמובן, גם בתחומים נוספים מתחום דיני משפחה, כמו:

 1. ייפויי כוח מתמשך.
 2. דיני ירושה ועיזבון – לרבות עריכת צוואות, צווי ירושה, צווי קיום והתנגדות לביצוע צוואה.
 3. ידועים בציבור – טיפול במכלול הנושאים הנדרשים לבני זוג ידועים בציבור כולל מזונות והנושאים הנוגעים לרכוש.
 4. ייצוג בבתי משפט לענייני משפחה, בתי דין רבניים ובערכאות ערעור.

למשרד ניסיון עשיר בטיפול במקרים מורכבים ביותר בתחום דיני המשפחה, והוא מספק שירותים מקיפים ויסודיים על מנת להשיג את יעדי הלקוח.

הייצוג המשפטי שלכם מתחיל עכשיו!

עם ״אש בעיניים״, ניסיון של שנים רבות, חדשנות, יצירתיות בליווי יחס אישי ומקצועי ביותר בכל תיק מבטיחה לכם עו״ד ונוטריון אביטל רבינוביץ׳ את כל התנאים לניהול מוצלח, בע״ה, של תיק הגירושין.

מחכים לפנייתך

פנו אלינו ונשוב בהקדם