במה עוסק עו”ד דיני משפחה בראשון לציון

עולם המשפט מחולק למספר ענפים כגון משפט מסחרי, מקרקעין ופלילי, המתחלקים בתורם לתתי תחומים רבים. אחד הענפים המרכזיים הינו דיני משפחה המקיף שורה ארוכה של חוקים, פסיקות והליכים הנדרשים על ידי אזרחים מהשורה. הכתובת הנכונה לטיפול בעניינים אלו הינו עו”ד דיני משפחה בראשון לציון, שוהם או בכל מקום אחר, ובמאמר הבא נבחן כמה מהתחומים שבהם ניתנים שירותיו.

קשת רחבה של תחומים

כאמור, שירותיו של עורך דין דיני משפחה בראשון לציון עשויים להינתן בשורה ארוכה של תחומים. בין היתר, עורך הדין מייעץ, מלווה ומייצג בעריכת הסכמי גירושין, הסכמי ממון,  הסכמי חיים משותפים, ובעריכה של מסמכים כגון צוואות וייפוי כוח מתמשך. כמו כן, עורך הדין מטפל בכל הקשור להליכי גירושין כגון גישור (במידה והוא מגשר מוסמך), סיוע בהגשת תביעה ליישוב סכסוך, בתביעות גירושין ובתביעות הנלוות על כלל היבטיהן: חלוקת רכוש, משמורת, דמי מזונות, הסדרי שהות וכדומה. מעבר לכך, השירות עשוי להינתן עבור צריכם נוספים כגון הגשת בקשות לקיום צו ירושה, לקיום צוואה, טיפול בהתנגדויות לצוואות וכן הלאה.

עו"ד דיני משפחה בראשון לציון

מה נדרש מעורך דין לדיני משפחה

עורך דין לדיני משפחה בראשון לציון צריך להפגין כמה וכמה כישורים. ראשית, עליו להבין היטב שהוא עוסק בתחום שאין רגיש ממנו, שאינו מערב רק סוגיות משפטיות וכלכליות גרידא, אלא את הדבר היקר מכל לליבו של אדם – משפחתו. יתר על כן, עליו לדעת שלצעדים שהוא מייעץ לנקוט, נוקט ומייצג בהם, יהיו השלכות שאינן מתחילות ונגמרות במרשו, אלא גם באחרים שיכולים להיות ילדים קטנים. על כן, עליו לכלכל את הצעדים בזהירות ולפעול גם מתוך ראיית התמונה השלמה, דהיינו ניסיון שלא לפגוע במידת האפשר ביחסים שנרקמו לאורך שנים, ושלאחר מכן יהיה קשה מאוד לתקנם. מצד שני, ברור שישנם מקרים שבהם הדבר אינו אפשרי ואינו הנכון ביותר, ובמקרה זה יוסרו הכפפות ויינקטו צעדים נמרצים ותקיפים למימוש זכויותיו של הלקוח.

מלבד זאת, עו”ד דיני משפחה בראשון לציון חייב להיות בקיא ביותר ומנוסה בתחום הרלוונטי. כך למשל, לא כל עורך דין יכול לערוך ייפוי כוח מתמשך, אשר לו השלכות משמעותיות ביותר על עתידם של אנשים, כך שרק מי שמצוי ברשומות משרד המשפטים לאחר שעבר הכשרה רלוונטית יכול לעשות זאת. דברים אלו נכונים גם לגבי סוגיית הגישור, ולמעשה רק מגשרים מוסמכים החברים בלשכת עורכי הדין יכולים לעשות זאת. מעבר לכך, בקיאותו של עורך הדין בכל תחום (צוואות וירושות, גירושין וכדומה), צריכה להשתרע על פני כלל ההיבטים של חקיקה, תקדימים, הבנת ההשלכות של הצעדים השונים, מגמות עדכניות בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי דין רבניים, וכן הלאה.

 

לפרטים נוספים וקביעת פגישה

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה עם עורכת הדין, מגשרת ונוטריון אביטל רבינוביץ’, הנכם מוזמנים לפנות לטלפון 03-5751505. (נותנים שירות גם בשוהם).

מחכים לפנייתך

פנו אלינו ונשוב בהקדם